RANKING 2014/2015
KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
I miejsce – Gimnazjum nr 9 – 1763 PKT
II miejsce – Gimnazjum nr 7 – 1009 PKT
III miejsce – Gimnazjum nr 10 – 970 PKT
IV miejsce – Gimnazjum nr 1 – 918 PKT
V miejsce – Gimnazjum nr 4 – 840 PKT
VI miejsce – Gimnazjum nr 3 – 730 PKT
Gimnazjum nr 2 - brak zgłoszenia do rankingu
Gimnazjum KSO Edukator – brak zgłoszenia do rankingu
Gimnazjum Sióstr Nazaretanek – brak zgłoszenia do rankingu
RANKING 2014/2015
Ilość punktów uzyskanych przez szkoły
w typowanych do rankingu dyscyplinach sportu
Gimnazjum nr 1
RAZEM – 918pkt
Gimnazjum nr 2
brak zgłoszenia
Gimnazjum nr 3
RAZEM – 730pkt
Gimnazjum nr 4
RAZEM – 840pkt
Gimnazjum nr 7
RAZEM – 1009pkt
Gimnazjum nr 9
RAZEM – 1763pkt
Gimnazjum nr 10
RAZEM - 970pkt
RANKING 2014/2015
zestawienie wyników punktowych współzawodnictwa szkół gimnazjalnych
Piłka Koszykowa Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 7 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 4 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
V-VI miejsce – Gim. Nr 1 - 40
V-VI miejsce – Gim. Nr 2 - 40
Piłka Koszykowa Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 7 - 75
III miejsce – Gim. Nr 10 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
V-VI miejsce – Gim. Nr 4 - 40
V-VI miejsce – Gim. Nr 1 -40
Piłka Koszykowa Streetball Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 7 - 100
II miejsce – Gim. Nr 4 - 75
III miejsce – Gim. Nr 10 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
Piłka Koszykowa Streetball Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 3 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 7 - 40
V miejsce – Gim. Nr 4 - 30
VI miejsce – Gim. Nr 2 - 20
Piłka Siatkowa Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 4 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
Piłka Siatkowa Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 1 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 2 - 50
V miejsce – Gim. Nr 4 - 40
Piłka Siatkowa Plażowa Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 4 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
V miejsce – Gim. Nr 1 - 40
Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 7 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 4 - 50
V miejsce – Gim. Nr 1 - 40
VI miejsce – Gim. Nr 3 - 30
VII miejsce – Gim. Nr 2 - 20
Piłka Nożna
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 2 - 75
III miejsce – Gim. Nr 1 - 60
IV-V miejsce – Gim. Nr 4 - 50
IV-V miejsce – Gim. Nr 3 - 50
VI-VI miejsce – Gim. Nr 10 - 40
VI-VI miejsce – Gim. Nr 7 - 40
Piłka Nożna Halowa
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 1 - 75
III miejsce – Gim. Nr 4 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 2 - 50
V-VI miejsce – Gim. Nr 3 - 40
V-VI miejsce – Gim. Nr 7 - 40
VI miejsce – Gim. Nr 10 - 30
Piłka Ręczna Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 7 - 100
II miejsce – Gim. Nr 1 - 75
III miejsce – Gim. Nr 10 - 60
Piłka Ręczna Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 7 - 100
II miejsce – Gim. Nr 9 - 75
III miejsce – Gim. Nr 1 - 60
IV-V miejsce – Gim. Nr 4 - 50
IV-V miejsce – Gim. Nr 10 - 50
Tenis Stołowy Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 1 - 100
II miejsce – Gim. Nr 9 - 75
III miejsce – Gim. Nr 3 - 60
IV-V miejsce – Gim. Nr 7 - 50
IV-V miejsce – Gim. Nr 10 - 50
Tenis Stołowy Chłopców
I miejsce – Gim. KSO Edukator - 100
II miejsce – Gim. Nr 1 - 75
III miejsce – Gim. Nr 7 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 10 - 50
V-VI miejsce – Gim. Nr 3 - 40
V-VI miejsce – Gim. Nr 2 - 40
VII miejsce – Gim. Nr 4 – 30
VIII miejsce – Gim. Nr 9 - 20
Pływanie
I miejsce – Gim. Nr 1 - 100
II miejsce – Gim. Nr 9 - 75
III miejsce – Gim. KSO Edukator - 60
IV miejsce – Gim. Sióstr Nazaretanek - 50
V miejsce – Gim. Nr 10 - 40
VI miejsce – Gim. Nr 7 - 30
Badminton Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 10 - 75
III miejsce – Gim. Nr 3 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 4 - 50
Badminton Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 3 - 75
III miejsce – Gim. Nr 10 - 60
Ergometr Wioślarski Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 4 - 100
II miejsce – Gim. Nr 7 - 75
III miejsce – Gim. Nr 1 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
V miejsce – Gim. Nr 9 - 40
VI miejsce – Gim. Nr 2 - 30
Ergometr Wioślarski Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 3 - 75
III miejsce – Gim. Nr 1 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 7 - 50
V miejsce – Gim. Nr 2 - 40
VI miejsce – Gim. Nr 4 - 30
Biegi Sztafetowe Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 4 - 75
III miejsce – Gim. Nr 3 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 7 - 50
V miejsce – Gim. Nr 10 - 40
Biegi Sztafetowe Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 3 - 75
III miejsce – Gim. Nr 4 - 60
IV miejsce – Gim. Nr 1 - 50
Bieg Ptolemeusza Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 10 - 29
II miejsce – Gim. Nr 3 - 15
III miejsce – Gim. Nr 1 - 9
IV miejsce – Gim. Nr 9 - 3
Bieg Ptolemeusza Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 10 - 19
II miejsce – Gim. Nr 7 - 16
III-IV miejsce – Gim. Nr 1 - 9
III-IV miejsce – Gim. KSO Edukator - 9
V miejsce – Gim. Nr 2 - 3
Bieg Kościuszki Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 9 - 20
II miejsce – Gim. Nr 7 - 17
III miejsce – Gim. Nr 3 - 9
IV miejsce – Gim. Nr 4 - 7
V miejsce – Gim. Nr 1 - 3
Bieg Kościuszki Chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 16
II miejsce – Gim. Nr 1 - 15
III miejsce – Gim. Nr 10 - 11
IV miejsce – Gim. Nr 7 - 8
V miejsce – Gim. Nr 3 - 6
Biegi Przełajowe Indywidualne Dziewcząt
I miejsce – Gim. Nr 9 - 50
II miejsce – Gim. Nr 7 - 18
III miejsce – Gim. Nr 1 - 12
IV miejsce – Gim. Nr 4 - 11
V miejsce – Gim. Nr 10 - 8
VI miejsce – Gim. SN - 6
VII miejsce – Gim. KSO Edukator – 4
VIII miejsce – Gim. Nr 3 - 3
Biegi Przełajowe Indywidualne chłopców
I miejsce – Gim. Nr 9 - 45
II miejsce – Gim. Nr 10 - 26
III miejsce – Gim. Nr 4 - 19
IV miejsce – Gim. Nr 1 - 11
V- VI miejsce – Gim. Nr 3 - 4
V-VI miejsce – Gim. Nr 7 - 4
VII miejsce – Gim. KSO Edukator - 3
Lekka Atletyka Indywidualnie
I miejsce – Gim. Nr 9 - 301
II miejsce – Gim. Nr 10 - 187
III miejsce – Gim. Nr 7 - 171
IV miejsce – Gim. Nr 4 - 81
V miejsce – Gim. Nr 2 - 76
VI miejsce – Gim. Nr 1 - 50
VII miejsce – Gim. Nr 3 – 35
VIII miejsce – Gim. KSO Edukator - 4
Lekka Atletyka Halowa
I miejsce – Gim. Nr 9 - 428
II miejsce – Gim. Nr 1 - 234
III miejsce – Gim. Nr 4 - 222
IV miejsce – Gim. Nr 10 - 180
V miejsce – Gim. Nr 7 - 160
VI miejsce – Gim. Nr 3 - 138
VII miejsce – Gim. Nr KSO Edukator – 47
VIII miejsce - Gim. Nr 2 - 44
Aerobik
I miejsce – Gim. Nr 7 - 100
II miejsce – Gim. Nr 9 - 75
Szachy
I miejsce – Gim. Nr 9 - 100
II miejsce – Gim. Nr 1 - 75
III miejsce – Gim. SN - 60
IV miejsce – Gim. Nr 3 - 50
V miejsce – Gim. Nr 7 - 40
ZESTAWIENIE ZGŁOSZEŃ DO RANKINGU
szkół gimnazjalnych
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
brak zgłoszenia
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 10
TABELA ZGŁOSZENIA SZKOŁY DO RANKINGU
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Strona 1 z 2