Mistrzostwa Kalisza w Biegach Przełajowych
szkół gimnazjalnych
Kalisz – 14.04.2015 – Park Miejski
dziewczęta
kl. I-II (rok ur. 2000-2001)
I miejsce – Kuświk Magdalena (2000) Gimnazjum nr 9
II miejsce – Kramarska Wiktoria (2001) Gimnazjum nr 7
III miejsce – Zdunek Magdalena (2000) Gimnazjum Sióstr Nazaretanek
IV miejsce – Kolańska Aleksandra (2001) Gim. Nr 7
V miejsce – Parczyńska Gabriela(2001) Gim. Nr 4
VI miejsce – Kamańczyk Kaja (2001) Gim. Nr 10
VII miejsce – Dołożyńska Aleksandra Gim. Nr 10
VIII miejsce – Bartczak Julia Gim. KSO Edukator
IX miejsce – Wiązek Weronika Gim. Nr 3
X miejsce – Kubasik Zuzanna Gim. Nr 7
XI miejsce – Klupś Julia Gim. Nr 7
XII miejsce – Olejnik Weronika Gim. Nr 9
XIII miejsce – Marczak Patrycja Gim. Nr 7
XIV miejsce – Plota Weronika Gim. Nr 9
XV miejsce – Michalska Aleksandra Gim. Nr 10
XVI miejsce – Mrowińska Anna Gim. Nr 7
XVII miejsce – Grygorcewicz Oliwia Gim. Sióstr Nazaretanek
XVIII miejsce – Nowak Margarita Gim. Nr 9
XIX miejsce – Brzezińska Eliza Gim. Nr 4
XX miejsce – Kleczewska Klaudia Gim. Nr 10
XXI miejsce – Polacka Julia Gim. Nr 9
XXII miejsce – Mielcarek Olga Gim. Nr 7
XXIII miejsce – Gorzkiewicz Wanessa Gim. Sióstr Nazaretanek
XXIV miejsce – Baran Agnieszka Gim. Nr 10
XXV miejsce – Woźniak Maja Gim. Nr 1
XXVI miejsce – Kaszczyk Marta Gim. Nr 10
XXVII miejsce – Kamańczyk Maja Gim. Nr 10
XXVIII miejsce – Smelczyńska Maria Gim. Sióstr Nazaretanek
XXIX miejsce – Dudek Weronika Gim. Nr 10
XXX miejsce – Chwirolska Natalia Gim. Sióstr Nazaretanek
XXXI miejsce – Zamysławska Anna Gim. Sióstr Nazaretanek
XXXII miejsce – Duleba Justyna Gim. Nr 10
XXXIII miejsce – Grynda Karolina Gim. Nr 1
XXXIV miejsce – Walczyńska Zuzanna Gim. Nr 10
kl. III (rok ur. 1999)
I miejsce – Grabowska Kinga Gimnazjum nr 9
II miejsce – Kit Natalia Gimnazjum nr 9
III miejsce – Sochocka Magdalena Gimnazjum nr 4
IV miejsce – Mak Alicja Gim. Nr 9
V miejsce – Skoczylas Patrycja Gim. Nr 9
VI miejsce – Urban Aleksandra Gim. Nr 9
VII miejsce – Zapała Aleksandra Gim. Nr 9
VIII miejsce – Pertkiewicz Karolina Gim. Nr 9
IX miejsce – Rzepka Klaudia Gim. Nr 1
X miejsce – Machowicz Natalia Gim. Nr 1
XI miejsce – Andrzejczak Martyna Gim. Nr 1
XII miejsce – Jaszcza Aleksandra Gim. Nr 1
chłopcy
kl. I-II (rok ur. 2000-2001)
I miejsce – Wachowski Wiktor (2000) Gimnazjum nr 9
II miejsce – Kurek Adrian (2000) Gimnazjum nr 9
III miejsce – Baran Jakub (2000) Gimnazjum nr 10
IV miejsce – Krysiak Mateusz (2000) Gim. Nr 9
V miejsce – Marcinkowski Wiktor (2000) Gim. Nr 9
VI miejsce – Bergandy Tomasz (2000) Gim. Nr 3
VII miejsce – Miętkiwicz Kacper Gim. Nr 10
VIII miejsce – Zemfler Michał Gim. Nr 10
IX miejsce – Raczkowski Michał Gim. Nr 10
X miejsce – Górski Kacper Gim. KSO Edukator
XI miejsce – Kordek Kamil Gim. Nr 10
XII miejsce – Gołębiak Jakub Gim. Nr 1
XIII miejsce – Kalciński Adam Gim. Nr 10
XIV miejsce – Grabowski Patryk Gim. Nr 9
XV miejsce – Cieślak Kacper Gim. Nr 3
XVI miejsce – Szymoniak Marcin Gim. Nr 9
XVII miejsce – Smolczyński Wacław Gim. Nr 4
XVIII miejsce – Kosakowski Mateusz Gim. Nr 9
XIX miejsce – Wilczek Adrian Gim. Nr 4
XX miejsce – Kamiński Bolesław Gim. Nr 3
XXI miejsce – Górniak Adam Gim. Nr 4
XXII miejsce – Wilczek Wiktor Gim. Nr 4
XXIII miejsce – Zieliński Kacper Gim. Nr 9
XXIV miejsce – Wechman Wiktor Gim. Nr 4
XXV miejsce – Bieliński Dawid Gim. Nr 9
PK – Kliber Borys Gim. Nr 4
XXVI miejsce – Kościerzyński Aleksander Gim. Nr 4
XXVII miejsce – Pakulski Dominik Gim. Nr 4
XXVIII miejsce – Kosmowski Mariusz Gim. Nr 4
XXIX miejsce – Raszewski Paweł Gim. Nr 4
XXX miejsce – Pilas Łukasz Gim. Nr 4
XXXI miejsce – Matuszewski Michał Gim. Nr 1
XXXII miejsce – Barcz Michał Gim. Nr 4
kl. III (rok ur. 1999)
I miejsce – Kubiak Bartłomiej Gimnazjum nr 4
II miejsce – Łyskawa Adam Gimnazjum nr 9
III miejsce – Gruszczyński Marcin Gimnazjum nr 4
IV miejsce – Maik Patryk Gim. Nr 1
V miejsce – Kurek Błażej Gim. Nr 9
VI miejsce – Wosiek Michał Gim. Nr 9
VII miejsce – Grabowski Marcin Gim. Nr 7
VIII miejsce – Gryczyński Adrian Gim. Nr 4
IX miejsce – Nowak Łukasz Gim. Nr 9
X miejsce – Jędrusik Igor Gim. Nr 10
XI miejsce – Edrusik Wiktor Gim. Nr 10
XII miejsce – Lenartowicz Mateusz Gim. Nr 1
XIII miejsce – Papierski Gracjan Gim. Nr 4
XIV miejsce – Kolinka Norbert Gim. Nr 3
XV miejsce – Sochocki Emil Gim. Nr 3
XVI miejsce – Konieczny Kacper Gim. Nr 7
XVII miejsce – Pawałowski Michał Gim. Nr 3
XVIII miejsce – Bryś Piotr Gim. Nr 7
XIX miejsce – Doruch Patryk Gim. Nr 10
XX miejsce – Karolak Tomasz Gim. Nr 10
Mistrzostwa Kalisza w Biegach Przełajowych
szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Kalisz – 14.04.2015
Organizator: Kaliski Szkolny Związek Sportowy
Termin zawodów: 14.04.2015r. (wtorek)
Miejsce zawodów: Park Miejski –start i meta obok Pagody
Szatnie – przebieralnie – pod główną trybuną stadionu kolarskiego
11.00 800m kl. IV dziewczęta (2004)
11.05 800m kl. IV chłopcy (2004)
11.10 1200m kl. V dz (2003)
11.15 1200m kl. V ch (2003)
11.20 1200m kl. VI dz (2002)
11.25 1200m kl. VI ch (2002)
11.30 1200m kl. I-II gimnazjum dz (2000-2001)
11.35 1200m kl. III gimnazjum dz (1999)
11.40 1500m kl. I-II gimnazjum ch (2000-2001)
11.50 1500m kl. III gimnazjum ch (1999)
12.00 1200m kl. I ponadgimnazjalne dz (1998)
12.05 1200m kl. II-III ponadgimnazjalne dz (1996-1997)
12.10 1500m kl. I ponadgimnazjalne ch (1998)
12.20 1500m kl. II-III ponadgimnazjalne ch (1996-1997)
Zgłoszenia na kartach startowych z pieczątką szkoły
Każdy uczestnik posiada kartę startową (wielkość ¼ A4) wykonaną i czytelnie wypełnioną przez zgłaszającą szkołę (na odwrocie - pieczątka szkoły )
nazwisko ..............................................
imię ......................................................
rocznik .................................................
szkoła ..................................................
Uwaga:
Nieczytelnie wypełnione karty startowe nie będą brały udziału w klasyfikacji punktowej szkół.