Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców
szkół gimnazjalnych
Finał Miasta – 22.05.2015 – „Aquapark”
Zgłoszone zespoły – 1I, 1II, 2I, 3I, 3II, 4I, 4II, 7I, 7II, 9I, 9II, 9III, 10I, 10II,
10III.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Gimnazjum Nr 9 I awans do finału rejonu 100pkt.
Błażej Szymczak, Adrian Wyrwich
II miejsce - Gimnazjum Nr 10 II awans do finału rejonu 75 pkt.
Kacper Nogaj, Mikołaj Walczak
III miejsce - Gimnazjum Nr 9III
Paweł Kurzyński, Michał Drytkiewicz
IV miejsce – Gimnazjum Nr 10III
Mateusz Janicki, Marcin Wyrębski
V-VI miejsce – Gimnazjum Nr 7I 60pkt.
Marcin Grabowski, Michał Wawrzyniak
Gimnazjum nr 9II
Norbert Nowakowski, Sebastian Hajder
VII-VIII miejsce - Gimnazjum Nr 4II 50pkt.
Bartłomiej Woźniakowski, Wiktor Wechman
Gimnazjum Nr 1 I 50pkt.
Krystian Połomka, Filip Sobocki IX-XII miejsce - Gimnazjum Nr 1 II 40pkt.
Jakub Bieliński, Michał Matuszewski
Gimnazjum Nr 3II 40pkt.
Mateusz Brodziak, Wiktor Zieliński
Gimnazjum Nr 2I 40pkt.
Szymon Młynarczyk, Łukasz Maciejewski
Gimnazjum Nr 4I
Adrian Gryczyński, Wiktor Juszczak
XIII-XVI miejsce - Gimnazjum Nr 10I
Kamil Klimowicz, Wiktor Kaźmierski
Gimnazjum Nr 7II
Dawid Sowiński, Jakub Janiak
Gimnazjum Nr 3I
Filip Flas, Jonasz Walas
Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt
szkół gimnazjalnych
Finał Miasta – 19.05.2015 – „Aquapark”
Zgłoszone zespoły – 1I, 1II, 3I, 3II, 4I, 4II, 9I, 9II, 9III, 10I, 10II,
10III.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce - Gimnazjum Nr 9 I awans do finału rejonu 100pkt.
II miejsce - Gimnazjum Nr 10 I awans do finału rejonu 75pkt.
III miejsce - Gimnazjum Nr 9III
IV miejsce - Gimnazjum Nr 10III
V-VI miejsce - Gimnazjum Nr 4II 60pkt.
Gimnazjum nr 9II
VII-VIII miejsce - Gimnazjum Nr 4I
Gimnazjum Nr 10II
IX-X miejsce - Gimnazjum Nr 3I 50pkt.
Gimnazjum Nr 3II
XI-XII miejsce - Gimnazjum Nr 1I 40pkt.
Gimnazjum Nr 1II
Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt
szkół gimnazjalnych
Finał Miasta – 19.05.2015 – „Aquapark”
Zgłoszone zespoły – 1I, 1II, 3I, 3II, 4I, 4II, 9I, 9II, 9III, 10I, 10II,
10III.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce - Gimnazjum Nr 9 I awans do finału rejonu 100pkt.
II miejsce - Gimnazjum Nr 10 I awans do finału rejonu 75pkt.
III miejsce - Gimnazjum Nr 9III
IV miejsce - Gimnazjum Nr 10III
V-VI miejsce - Gimnazjum Nr 4II 60pkt.
Gimnazjum nr 9II
VII-VIII miejsce - Gimnazjum Nr 4I
Gimnazjum Nr 10II
IX-X miejsce - Gimnazjum Nr 3I 50pkt.
Gimnazjum Nr 3II
XI-XII miejsce - Gimnazjum Nr 1I 40pkt.
Gimnazjum Nr 1II
Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej
dziewcząt i chłopców
szkół gimnazjalnych
Finał Miasta Kalisza – 19 i 22.05.2015 – Aquapark ul. Sportowa
Termin – dziewczęta - 19.05.2015r.
chłopcy - 22.05.2015r.
Miejsce – boiska Aquapark Kalisz ul. Sportowa
Weryfikacja zespołów i losowanie – godz. 9:30
Rozpoczęcie rozgrywek – godz. 10:00
Zgłoszenia – na drukach wg Kalendarza Imprez Sportowych KSZS
System rozgrywek – brazylijski z udziałem 16 zespołów (mecz – jeden set)
Pozostałe przepisy zgodnie z Kalendarzem SZS
Wielkopolska.
Ze względu na to iż, turniej ma charakter Mistrzostw Miasta Kalisza, tylko jeden zespół z każdej szkoły zostanie sklasyfikowany do rankingu. Zespoły, które zajmą 3 pierwsze miejsca otrzymują medale.
Finał Mistrzostw Kalisza w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców
Szkół Gimnazjalnych
chłopcy
Finał Miasta - 22.01.2015 – Gimnazjum nr 9
weryfikacja zespołów – godz. 09:45
rozpoczęcie turnieju – godz. 10:00
awans zespołów do finału miasta: Gimnazjum nr 9I, Gimnazjum nr 10I, Gimnazjum Nr 10II, Gimnazjum Nr 9II
KOLEJNOŚĆ I WYNIKI ROZEGRANYCH MECZÓW
Gimnazjum nr 9I – Gimnazjum nr 9II 2 : 0 (17,18)
Gimnazjum nr 10I – Gimnazjum nr 10II 2 : 1 (13,-18,13)
Gimnazjum nr 9II – Gimnazjum nr 10I 0 : 2 (9,11)
Gimnazjum nr 9I – Gimnazjum nr 10II 2 : 0 (16,12)
Gimnazjum nr 9II – Gimnazjum nr 10II 2 : 0 (12,22)
Gimnazjum nr 9I – Gimnazjum nr 10I 2 : 0 (17,12)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Gimnazjum nr 9I
II miejsce – Gimnazjum nr 10I
III miejsce – Gimnazjum nr 10II
IV miejsce – Gimnazjum nr 9II
dziewczęta
Finał Miasta - 23.01.2015 – Gimnazjum nr 9
weryfikacja zespołów – godz. 09:45
rozpoczęcie turnieju – godz. 10:00
awans zespołów do finału miasta: Gimnazjum nr 9I, Gimnazjum nr 10I, Gimnazjum Nr 10II, Gimnazjum Nr 9II
KOLEJNOŚĆ I WYNIKI ROZEGRANYCH MECZÓW
Gimnazjum nr 10II – Gimnazjum nr 9II 0 : 2 (10,17)
Gimnazjum nr 9I – Gimnazjum nr 10I 2 : 0 (11,17)
Gimnazjum nr 9II – Gimnazjum nr 10I 2 : 1 (20,-23,9)
Gimnazjum nr 10II – Gimnazjum nr 9I 0 : 2 (13,13)
Gimnazjum nr 9I – Gimnazjum nr 9II 2 : 0 (15,11)
Gimnazjum nr 10I – Gimnazjum nr 10II 2 : 0 (18,15)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Gimnazjum nr 9I
II miejsce – Gimnazjum nr 9II
III miejsce – Gimnazjum nr 10I
IV miejsce – Gimnazjum nr 10II
Strona 1 z 2