Wyniki Mistrzostw Kalisza w Biegach Przełajowych
Szkoły Podstawowe
Park Miejski – 14.04.2015r.
Rocznik 2004
Dziewczęta
1. Gąsiorowska Weronika SP 18
2. Weszka Natalia SP 12
3. Tomaszowska Amelia SP 8
4. Łyskawa Maja SP 8
5. Komańczyk Gabriella SP 16
6. Bogusz Julia SN
7. Bałwas Aleksandra SP 14
8. Filipowicz Anna SP 17
9. Kubaczyk Gabriela SP 17
10. Wieczorek Malwina SP 8
11. Szmyt Julia SP 17
12. Cebulska Klaudia SP 17
13. Stasiak Nikola SP 17
14. Żubertowska Nikola SP 16
15. Sawińska Zuzanna SP 18
16. Gamek Elżbieta SP 8
17. Łyskawka Magdalena SP 8
18. Wierzbicka Alicja SP 8
19. Reślińska natalia SP 8
20. Ciszewska Oliwia SP 8
Chłopcy
1. Przygodzki Łukasz SP 18
2. Jezierski Igor SP 14
3. Nowak Jan SP 8
4. Jędrzejewski Beniamin SP 14
5. Zachara Jakub SP 17
6. Sobczak Kacper SP 17
7. Olejnik Szymon SP 8
8. Marciniak Szymon SP 17
9. Rosiński Patryk SP 8
10. Kubiak Jan SP 14
11. Tułaziński Filip SP 8
12. Kokociński Kamil SP 16
13. Pasternak Tomasz SP 9
14. Wdowczyk Kacper SP 17
15. Kowalczyk Kacper SP 17
16. Plich Kacper SP 8
17. Trzęsała Tomasz SP 9
18. Orczykowski Nikolas SP 16
19. Wytwer Daniel SP 10
20. Jakubczak Jakub SP 9
21. Piekny Jan SN
22. Krysiak Wojciech SN
Rocznik 2003
Dziewczęta
1. Chomuk Aleksandra SP 17
2. Wasiak Natalia SP 17
3. Kapała Martyna SP 16
4. Zakierska Martyna SP 14
5. Krajewska Weronika SP 10
6. Brzuchalska Maja SP 10
7. Mielżyńska Adrianna SN
8. Błażejewska Amelia SP 8
9. Dąbrowska Natalia SP 17
10. Markowska Adrianna SN
11. Grabka Wiktoria SP 16
12. Księżak Julia SP 17
13. Andrysiak Marta SP 8
14. Grzywacz Julia SP 9
15. Szablewska Joanna SP 10
16. Lichosyt Agata SP 8
17. Nadera Katarzyna SN
18. Połtyńska Barbara SN
19. Łakomiak Julia SP 9
20. Pospiech Agata SP 17
21. Wojtczak Natalia SN
22. Rzoska Patrycja SP 17
23. Wawrzyniak Julia SP 8
24. Piotrowska Julia SP 17
25. Malinowska Michalina SN
26. Lewtak Wiktoria SP 17
27. Zapart Wiktoria SP 8
28. Świeżyńska Paulina SP 8
Chłopcy
1. Sobczak Gabriel SP 17
2. Czaja Bartosz SN
3. Borowski Maciej SP 18
4. Piorunowski Jakub SP 12
5. Przysiecki Kamil SP 17
6. Jakubowski Witold SP 17
7. Jędrysiak Dawid SP 16
8. Kurc Mikołaj SP 8
9. Konopa Jakub SP 8
10. Białożyt Bartosz SP 8
11. Białas Kacper SP 12
12. Grzelak Daniel SP 18
13. Zalewski Marcin SP 16
14. Grzegorski Michał SP 14
15. Witkowski Dawid SP 18
16. Biernacki Jakub SN
17. Karamacki Michał SP 8
18. Kardoliński Łukasz SP 14
19. Kujawiński Wojciech SP 8
20. Żakowicz Piotr SP 8
21. Bugajny Wiktor SP 14
22. Kołota Wojciech SN
Rocznik 2002
Dziewczęta
1. Tomaszewska Weronika SN
2. Biernacka Karolina SP 8
3. Plich Wiktoria SP 14
4. Rytkowska Zuzanna SP 17
5. Błażejewska Martyna SP 18
6. Barczyszyn Andżelika SP 17
7. Sikorska Weronika SP 17
8. Kurzajczyk Martyna SP 17
9. Ordziejewska Oliwia SP 10
10. Ignaszak Zuzanna SP 10
11. Antkowiak Marta SN
12. Ewiak Amelia SP 9
13. Jurczak Ola SP 18
14. Łuczak Katarzyna SP 14
15. Topko Aleksandra SP 8
16. Gmyrek Alicja SP 17
17. Hendrysiak Julia SP 10
18. Zaleśna Martyna SP 16
19. Boroń Agata SP 8
20. Dołożyńska Natalia SP 18
21. Wojtasiak Weronika SN
22. Szewc Julia SP 8
23. Bronisz Oliwia SP 8
24. Zawadzka Jagoda SP 17
25. Kościelak Anna SP 16
26. Swinarska Aleksandra SP 8
27. Jakubowska Paulina SP 16
28. Gardo Alicja SP 8
Chłopcy
1. Wytwer Cezary SP 10
2. Wdowczyk Patryk SN
3. Żyzniewski Wiktor SP 18
4. Przybył Wiktor SP 12
5. Grabowski Paweł SP 10
6. Dutkiewicz Antoni SP 17
7. Świst Błażej SP 17
8. Kobierski Alan SP 18
9. Bączkiewicz Eryk SP 17
10. Rzadkowski Bartosz SP 14
11. Nowak Dawid SP 8
12. Sobczyk Adam SP 8
13. Marciniak Jakub SP 17
14. Piaskowski Michał SP 18
15. Tomaszewski Krzysztof SP 16
16. Olszewski Filip SP 18
17. Gatner Mikołaj SP 9
18. Kuśmierczak Dawid SP 9
19. Dworczyk Dominik SP 16
20. Szafran Filip SP 8
21. Popiołek Krzysztof SP 16
22. Łyszczak Klaudiusz SP 8
23. Kuczwek Piotr SP 16
24. Bartkowski Dawid SP 8
25. Stelmach Grzegorz SP 17
MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
05.10.2014- MAŁY PTOLEMEUSZ
SZKOŁY PODSTAWOWE 10x800m
I miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 awans do Finału wojewódzkiego
II miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
III miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
IV miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18
V miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
VI miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
VII miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16
VIII miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
IX miejsce -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1